Żądania płacowe 2017 r.

Decyzja Nr 13 Prezesa Zarządu PKP CARGO S.A. w sprawie dodatku szkoleniowego dla maszynistów pojazdów trakcyjnych szkolących maszynistów stażystów w PKP CARGO S.A.

Na prośbę Przewodniczącej MPKZP w CT Południowym – Pani Anny Drewniak zwracamy się do członków MPKZP o uzupełnienie druków aktualizacji danych. Wypełniony druk należy złożyć w budynku A pok. 5 lub w biurze ZZM.

Obowiązek aktualizacji obejmuje wszystkich członków MPKZP.

Informację w sprawie badań lekarskich na licencję i świadectwo maszynisty.

Lista Delegatów ZZM Czechowice Dziedzice

Wyniki głosowania na Delegatów ZZM Czechowice Dziedzice

Lista Kandydatów na Delegatów ZZM Czechowice Dziedzice

Ogłoszenie w sprawie wyborów do władz

Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych

w Czechowicach Dziedzicach

na kadencję 2017 – 2021

Blokada płatnych sms-ów przychodzących (po wysłaniu sms-a):

Start blokada (nr: 8888) (Należy ponowić po otrzymaniu podejrzanego sms-a)

Prośba o pomoc dla córki maszynisty z Oświęcimia – Maćka Biesika !

Przekazanie 1% podatku możliwe jest poprzez wpisanie numeru KRS w zeznaniu rocznym składanym do Urzędu Skarbowego i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, jedynie przekazujesz 1% tego, co i tak musisz oddać Fiskusowi. Nie podanie organizacji, na której rzecz przekazany jest jeden procent skutkuje tym, że Twój podatek w całości zostaje przekazany do Skarbu Państwa.

Prośba o pomoc dla córki maszynisty !

Lenka Biesik to radosna i pełna energii 15 miesięczna dziewczynka. Niestety jej beztroskie dzieciństwo zaburzył guz nadnercza. U naszej córki pod koniec września br. zdiagnozowano neuroblastome IV stopnia o wieloogniskowej lokalizacji z wniknięciem do kanału kręgowego, a także do szpiku kostnego i kości. Lena jest już po pięciu z ośmiu cykli chemioterapii, która podawana jest w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Dzielnie znosi leczenie i nie poddaję się. Niestety to nie koniec jej walki. Po 7 cyklu chemioterapii czeka ją pobranie macierzystych komórek krwiotwórczych z krwi obwodowej. Po zakończeniu wszystkich cykli Lenę czeka rezonans magnetyczny i jeśli będzie to możliwe to nastąpi próba całkowitej resekcji guza pierwotnego, terapii mieloablacyjnej z następowym przetoczeniem komórek krwiotwórczych, a następnie radioterapii miejsca, w którym był umiejscowiony guz pierwotny, po czym przeprowadzenie tak zwanej terapii choroby resztkowej samą izotretyniną (kwas 13-cis-retinowy) lub w połączeniu z immunoterapią (przeciwciała anty−GD2).Lenkę w przyszłości czeka długa rehabilitacja, która pomoże jej wrócić do prawidłowego rozwoju dziecka w jej wieku. Rodzice chcą także podjąć leczenie olejkiem CBD, niestety ich sytuacja im na to nie pozwala… Dlatego proszą Was o pomoc w walce o lepsze jutro.

Wpłat można dokonywać pod adresem:

https://zrzutka.pl/h47bdc


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/zzmczech/www/wp-content/plugins/popliup/public/class-popliup-public.php on line 299